График на заниманията

0

АНГЛИЙСКА ЗАБАВАЧКА – oт 01.09.2017 г.

 понеделник- петък  – от 8.30ч. до 12.30 ч.

ВОКАЛНА ФОРМАЦИЯ “ СВЕТУЛКОВЦИ” – от 15.09.2017 г

 понеделник  и сряда

от 16.00 ч. до 17.30 ч. – ІІІ- та група / над 10год./

от 17.45 ч. до 18.30 ч. – І- ва група / до 7 год./

от 18.30 ч. до 19.30 ч. – ІІ- ра група / от 7 до 10 год/

от 19:30ч. до 20:30 ч. – ІІІ- та група / над 10год./

събота  

от 10.00 ч. до 13.00 ч. – индивидуални занимания

ДЕТСКИ ТАНЦОВ АНСАМБЪЛ “СВЕТЛИНА”- от 28.09.2017г.

 понеделник и четвъртък

от 18.00 ч. до 19.00 ч. – І група  -/ зала 1 /

от 19.00 ч. до 21.00 ч. – ІІ група / зала 1/

 

ТАНЦОВ АНСАМБЪЛ “ СВЕТЛИНА”-от 01.09.2017г.

 вторник и петък – от 19.00 ч. до 20.30 ч. – / зала 1/

 

МУЗИКАЛНА ШКОЛА от 15.09.2016

 ПИАНО – индивидуални занимания

вторник ,сряда  ,четвъртък , петък

КИТАРА  – индивидуални занимания

 понеделник  , сряда ,четвъртък , събота

 

 ГРУПА ЗА НАРОДНИ ХОРА “ СВЕТЛИНА” – 13.09.2017г.

Начинаещи / нова група от 3 октомври /

вторник  и петък – 20.15 – 21.15 часа  – / зала 2/

  Средно напреднали

понеделник  и четвъртък – 20.15 – 21.15 / зала 2/

   Средно напреднали

сряда – 20.15 – 21.15 часа – / зала 1/
неделя
– 18.00 – 19.00 часа- / зала 2/

Напреднали –  /трета година/:

понеделник и четвъртък– 19.00 – 20.00 – / зала 2/

Напреднали – /четвърта година/:

вторник  и петък– 19.00 – 20.00 часа – /зала 2/

Напреднали –  /пета година/:

сряда – 19.00 – 20.00-  / зала 1 /
неделя – 19.00 – 20.30 – / зала 2 /

Танцова група

сряда – 19.00 – 20.00 – / зала 2/
неделя – 19.00 – 20.30 – / зала 1/

ШКОЛА ПО ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО- от 30.09. 2017г.

 събота – от 10.00 ч. до 13.00 ч.

 

 

СПОРТЕН КЛУБ “ САНЗЕРО”- от 15.09.2017 г.

 вторник и петък – от 17.30 ч. до 18.30 ч. – / зала 1/

 

БАЛЕТНА ШКОЛА “ СИЛУЕТ”от 01.10.2017г.

сряда –    от 17.30 ч. до 18.30 ч.- / зала 1/ 

събота –  от 10.00 ч. до 12.00 ч. – / зала 1/

 

КЛУБ “СОФИЯ” от 16.09.2017г.

  събота  – от 17.45 ч. до 19.00 ч. – / зала 1/

  неделя   –  от  9. 00 ч. до 11.00.ч. – / зала 1/

 

 ЙОГА 01.09.2017

 вторник       от 08.30 ч. до 10.00 ч. – / зала 1/

четвъртък – от 08.30 ч. до 10.00 ч.- / зала 1/

 

АЙКИДО –  от 05.09.2017г.

 вторник и четвъртък

от 10.00 ч. до 11.00 ч. – / зала 2/

от 16.30 ч. до 17.30 ч.  – / зала 2/

от 17.30 ч. до 18.30 ч. – / зала 2/

НОВА МУЗИКА  мини – от 01.09.2017 г.

 понеделник – петък   – / зала 3/

 

ЕРА БАЛЕТ – от 20.09.2017 г.

понеделник –  от 16.30 ч. до 18.30 ч. –  / зала 2/

сряда –             от 16.30 ч. до 18.30 ч.  – / зала 2/

 събота –          от 17.30 ч. до 19.30 ч. – / зала 2/

от 19.30 ч. до 21.00 ч.-  / зала1/

неделя –         от 16.30 ч. до 18.30 ч. – / зала 1/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля напишете коментар!
Име