График на заниманията

АНГЛИЙСКА ЗАБАВАЧКА – oт 03.09.2018 г.

 понеделник- петък  – от 8.30ч. до 12.30 ч.

 

ВОКАЛНА ФОРМАЦИЯ “ СВЕТУЛКОВЦИ” – от 17.09.2018 г

 понеделник  и сряда

от 16.00 ч. до 17.30 ч. – ІІІ- та група / над 10год./

от 17.45 ч. до 18.30 ч. – І- ва група / до 7 год./

от 18.30 ч. до 19.30 ч. – ІІ- ра група / от 7 до 10 год/

от 19:30ч. до 20:30 ч. – ІІІ- та група / над 10год./

събота  

от 10.00 ч. до 13.00 ч. – индивидуални занимания

 

ДЕТСКИ ТАНЦОВ АНСАМБЪЛ “СВЕТЛИНА”- от 17.09.2018г.

 понеделник и четвъртък

от 19.00 ч. до 20.00 ч. – І група  -/ зала 1 /

от 20.00 ч. до 21.30 ч. – ІІ група / зала 1/

 

ТАНЦОВ АНСАМБЪЛ “ СВЕТЛИНА”-от 17.09.2018г.

 вторник и петък – от 19.00 ч. до 20.30 ч. – / зала 1/

 

МУЗИКАЛНА ШКОЛА от 17.09.2018г.

 ПИАНО – индивидуални занимания

вторник ,сряда  ,четвъртък , петък

КИТАРА  – индивидуални занимания

 понеделник  , сряда ,четвъртък , събота

 

 ГРУПА ЗА НАРОДНИ ХОРА “ СВЕТЛИНА” – 17.09.2018г.

НОВА ГРУПА ЗА НАЧИНАЕЩИ от 2 октомври 2018 г.!

ГРАФИК :

   Начинаещи / нова група от 2 октомври / – Криси:

вторник – 20.15 – 21.15 часа /малка зала/
петък – 20.15 – 21.15 часа /малка зала/

   Средно напреднали – Жани /втора година/:

понеделник – 20.15 – 21.15 /малка зала/
четвъртък – 20.15 – 21.15 /малка зала/

   Напреднали – Алекс /трета година/:

сряда – 20.15 – 21.15 часа /голяма зала/
неделя – 18.00 – 19.00 часа /малка зала/

   Напреднали – Жани /четвърта година/:

понеделник – 19.00 – 20.00 /малка зала/
четвъртък – 19.00 – 20.00 /малка зала/

   Напреднали – Петя /пета година/:

вторник – 19.00 – 20.00 часа /малка зала/
петък – 19.00 – 20.00 часа /малка зала/

   Танцова група – Алекс:

сряда – 19.00 – 20.00 /голяма зала/
неделя – 19.00 – 20.30 /малка зала/

   Танцова група – Нина:

сряда – 20.15 – 21.15 /малка зала/
неделя – 19.00 – 20.30 /голяма зала/

 

ШКОЛА ПО ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО- от 01.10. 2018г.

 събота – от 10.00 ч. до 13.00 ч.

 

СПОРТЕН КЛУБ “ САНЗЕРО”- от 18.09.2018 г.

 вторник и петък – от 17.30 ч. до 18.30 ч. – / зала 1/

 

БАЛЕТНА ШКОЛА “ СИЛУЕТ”от 01.10.2018г.

сряда –    от 17.30 ч. до 18.30 ч.- / зала 1/ 

събота –  от 10.00 ч. до 11.00 ч. – / зала 1/

 

КЛУБ “СОФИЯ” от 19.09.2018г.

  събота  – от 18.00 ч. до 19.30 ч. – / зала 1/

  неделя   –  от  9. 00 ч. до 11.00.ч. – / зала 1/

 

 ЙОГА 04.10.2018г.

 вторник       от 08.30 ч. до 10.00 ч. – / зала 1/

четвъртък – от 08.30 ч. до 10.00 ч.- / зала 1/

 

АЙКИДО –  от 05.09.2018г.

 вторник и четвъртък

от 16.00 ч. до 18.30 ч.  – / зала 2/

от 16.00 ч. до 18.30 ч. – / зала 2/

 

НОВА МУЗИКА  мини – от 03.09.2018 г.

 понеделник – петък   – / зала 3/

 

СПОРТЕН КЛУБ „ЕРА“  – от 15.09.2018 г.

понеделник –  от 16.30 ч. до 18.30 ч. –  / зала 2/

сряда –             от 16.30 ч. до 18.30 ч.  – / зала 2/

петък–             от 15.00 ч. до 18.30 ч.  – / зала 2/

 събота –          от 15.00 ч. до 18.30 ч. – / зала 2/

 

ГИМНАСТИКА –  2018г.

 вторник       от 11.00 ч. до 12.00 ч. – / зала 1/

петък –           от 11.00 ч. до 12.00 ч.- / зала 1/

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля напишете коментар!
Име